W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności.

Ukryj ten pasek
MENU

Twój doradca

Rafał Wieczorek

Kom. +48 570 444 520

rafal.wieczorek@bmt-packing.pl


Strefa klienta

Oferta

Zapytaj o usługę

Jakie macie Państwo sposoby foliowania ?

Usługę foliowania realizujemy w technologii termokurczliwej i bez termo kurczu

Na jakich maszynach pracujecie ?

Opieramy się na najnowocześniejszym parku maszynowym - automatyczna linia produkcyjna SMIPACK FP6000CS, Pakowarki kątowe ręczne i półautomatyczne SMIPACK oraz tunele grzewcze.

Jakiej foli używacie do pakowania ?

W zależności od rodzaju zlecenia oraz specyfiki produktu na którym pracujemy jest to: polietylen, polipropylen, PVC, poliolefina

W jaki sposób zabezpieczyć produkt przed uszkodzeniami ?

Najczęściej wybieraną usługą jest usługa foliowania – ma ona służyć wielu celom: ochronie zawartości, poprawieniu estetyki, trwałemu zabezpieczeniu dowolnego produktu.

Jakie są terminy realizacji zamówień ?

Terminy realizacji zamówień ustalane są indywidualnie w oparciu o złożone zamówienie, w tym od od ilości i specyfiki pakowania danego produktu.

Czy macie Państwo możliwość wydruku etykiet z kodem kreskowym ?

Tak. Z uwagi na bogate zaplecze poligraficzne jesteśmy w stanie wydrukować dowolną etykietę na podstawie otrzymanego wzoru oraz indykatywnego wymiaru etykiety.

Czy pakujecie Państwo kosze upominkowe ?

Tak. Nasz doświadczony i kreatywny zespół jest w stanie przygotować każde, nawet najbardziej złożone zamówienie z zachowaniem terminów oraz założonych w budżecie kosztów.

Czy podejmujecie się Państwo pakowania nietypowych zleceń, ilości ?

Tak. Większość naszych zleceń to zlecenia nietypowe, dostosowane do indywidualnych oczekiwań Klienta. Realizujemy zarówno zlecenia wielkonakładowe, jak również nietypowe zamówienia w niewielkich ilościach.

Czy zajmujecie się Państwo zatowarowaniem standów ?

Tak. Prowadzimy ten proces od zaprojektowania i produkcji standu poprzez jego zatowarowanie, spakowanie na palety i dystrybucję do klienta.

Czy macie Państwo podpisaną umowę z Pocztą Polską ?

Tak. Oferujemy również dobór środków transportu dostosowanych do standardów i wymogów bezpieczeństwa – pełna logistyka jak i umowy z firmami kurierskimi.