W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności.

Ukryj ten pasek
MENU

Twój doradca

Rafał Wieczorek

Kom. +48 570 444 520

rafal.wieczorek@bmt-packing.pl


Zestawy promocyjne

Zapytaj o usługę

Zestawy promocyjne

Zestawy promocyjne to popularna forma podkreślenia wagi relacji biznesowych. Z reguły są to podarunki adresowane konkretnej grupie osób, dlatego też tak istotna jest jakość wykonania zestawu. W ramach realizacji zestawów promocyjnych świadczymy kompleksowe usługi projektowania i przygotowywania niestandardowych zestawów, które mogą zawierać w sobie zróżnicowane produkty. W zależności od stopnia skomplikowania projektu zestawu, dokonujemy nawet najbardziej złożone projekty, zawsze dobierając zakres obsługi do potrzeb naszych klientów i oczekiwanego efektu. Materiały stosowane do tego celu dobieramy sami po uprzednio wykonanych próbach bądź działamy na zlecenie Klienta. Produkty łączymy ze sobą w pomysłowy i trwały sposób, dzięki czemu trafiamy w nawet najbardziej wymagające gusta.
 

Realizujemy zarówno zlecenia wielkonakładowe, jak również nietypowe zamówienia w niewielkich ilościach.
 

Oferujemy również wykonanie eleganckich koszy podarunkowych, świątecznych i okolicznościowych. Kosze podarunkowe są wspaniałym prezentem, podkreślającym wzajemne relacje. Jest to również sposób na odpowiednie przygotowanie produktu do sprzedaży. Dokładamy wszelkich starań, aby przygotowane przez nas prezenty i kosze sprawiały odbiorcom ogromną radość.